Firemní stravování – aby zaměstnanci jedli zdravě a vyváženě!

Dnes už firmy obvykle nemívají velké jídelny a kantýny. Kdysi to bylo běžné, závodní jídelna, kam se celá firma chodila stravovat. Mnohdy to byl zaměstnanecký benefit, zaměstnanci dostávali obědy levně, přispívali jim zaměstnavatelé. Dnes už v rámci šetření místa i toho, že firmy nebývají tak velké a nemají tolik zaměstnanců, jídelny ani kuchyně nevedou. Jako benefit mohou zaměstnavatelé nabízet stravenky.

Pravidelná strava jako základ

Pro správný výkon potřebují zaměstnanci energii a její přísun zajistí jídlo. Během pracovní doby tak mají nárok na půlhodinový oběd. Když však ve firmě chybí jídelna s nabídkou teplého jídla, nezbývá jim nic jiného než navštěvovat nejbližší restauraci, popřípadě si vařit doma a nosit si krabičky, které poté v práci ohřívají v místní vybavené kuchyňce. Chcete pro své zaměstnance něco jiného? Místo, kde by se bez problémů najedli, mohli si dokonce vybrat hned z několika chodů? Chcete jim v rámci společnosti dopřát firemní stravování? Pak musíte vsadit na to, které bude nejlepší!

Stravovaní pro firmy zajistí distribuci hotových jídel, minutek, zachlazených nebo hluboce zmražených pokrmů. Z široké nabídky si vybere opravdu každý! Zaměstnanci tak ve firmě mohou získat plný servis a mohou si vybírat z několika jídel přesně takový pokrm, který mají rádi, chtějí ho vyzkoušet nebo na něj jednoduše mají chuť.

Firma Arter.cz je v tomto ohledu kvalitním poskytovatelem firemního stravování a nejen to! Pořádáte pravidelně dlouhé porady, hostíte nové klienty nebo pořádáte večírek ve firmě a hledáte někoho, kdo by se postaral o catering? I tuto nabídku uspokojí Arter protože připravují kompletní catering na nejrůznější akce. Už si tak nemusíte lámat hlavu s tím, kde seženete občerstvení na večírek nebo poradu.