Farmářem můžete být i bez farmy, stačí si zahrát online hru Big Farm

Big Farm je zábavná hra s živou grafikou, přichází jako dobrý konkurent běžným farmářským hrám. Hra je založená na konceptu vyvážení vašich zdrojů a rozkvětu vaší farmy. Nabízí řadu cest, kterými se můžete vydat, abyste maximalizovali své zisky. Plodiny lze pěstovat a sklízet a zvířata lze chovat při použití hnojiv a jiných podpůrných látek.

Mnoho možností ve hře, která vás hned zaujme

Big Farm také nabízí hráčům, aby si užili několik herních režimů pro více hráčů, ve kterých mohou uplatnit své znalosti a dosáhnout cílů dříve, než vyhrají jejich soupeři. Mohou také hrát spolu jako tým a rozšiřovat své farmy, jak nejlépe dovedou. Hra Big Farm je na jedné straně velmi jednoduchá a na straně druhé nabízí unikátní vylepšení budov, takže je to opravdu zábavná hra. Hra byla vydána společností Goodgame Studios jako prohlížečová hra v posledním čtvrtletí roku 2012. Hra má obrovskou podobnost s hrami stejného žánru, ale má chvályhodnou grafiku a vynikající příběh, který přilákal statisíce hráčů do franšízy. Big Farm obsahuje také řadu dalších pozitiv.

Hratelnost

Ve hře musíte splnit různé milníky, které přicházejí v podobě pěstování plodin, jejich sklizně, péče o dobytek a jejich krmení a prodeje sklizně na trhu, abyste si vydělali. Počet plodin, které jsou zpočátku k dispozici pro pěstování ve hře, je velmi omezený, ale jak postupujete, je k dispozici stále více plodin a tím se znásobuje váš zisk. Podobně se s pokrokem zvyšuje i rozmanitost zvířat, která můžete chovat, což je základní prvek skutečně každé hry. Můžete zde stavět řadu staveb, z nichž každá má svou vlastní užitečnost. Jakmile najedete na budovu, zpřístupní se řada možností nebo tlačítek, které můžete použít k provedení konkrétní akce. Pokud například již vytváříte stavbu, můžete její stav zobrazit jednoduchým umístěním kurzoru myši na budovu. Podobně můžete také získat pomoc týkající se cesty, kterou byste se měli vydat při rozvoji své farmy. Pomocí možností dostupných v různých strukturách je lze také upgradovat nebo přesunout z jednoho místa na druhé s minimálním úsilím.

Žádné potíže se zdroji

Na rozdíl od mnoha jiných farmářských her vás Big Farm nenutí čekat hodiny, než budete moci doplnit energii nebo získat určitý zdroj, než uděláte krok. Místo toho se zcela spoléháte na sebe a na zdroje, které vytváříte, abyste podpořili produkci plodin, sklizeň a růst vašeho dobytka. Například sbíráním vajec nebo produktů jiných hospodářských zvířat získáte hnojivo, které vám zase pomůže urychlit růst plodin. Stručně řečeno, jak vaše farma roste, získáte větší produkci a v důsledku toho generujete větší zisk.

Hraní stojí za to

Jednou z nejlepších věcí na Big Farm je to, že vám umožňuje zažít velmi komplexní multiplayerový zážitek na rozdíl od mnoha jiných mmo her. Ve hře můžete soutěžit se svými přáteli a zjistit, kdo získá nejvíce z konkrétního zdroje. Podobně, hráči mohou také hrát spolu a spolupracovat na budování větší a lepší farmy. Takže stačí spravovat své zdroje, vyvážit semena, zvířata a sklízet a prodávat své produkty, abyste byli nejlepší. Pokud vás omrzí budování farmy a chtěli byste raději budovat své impérium, můžete vyzkušet online hru Goodgame Empire.