Dovolená v Itálii s celou rodinou? Pronajměte si raději celý dům

Cestování do Itálie je krásné, ale pokud máte rozsáhlou rodinu a cestujete s ní do hotelových pokojů, jen málokdy zde zažije dostatečné pohodlí. Víte o tom, že si po celé Itálii můžete pronajmout rekreační domy? Jejich popularita stále roste, mohou mít podobu malých hezkých domků, ale i velkých luxusních vil. Můžete mít domek u moře, u jezera, s velkým bazénem, se zahradou a cokoliv dalšího si budete přát. Pronájem rekreačních domů v Itálii navíc není drahý, obzvláště pokud plánujete dovolenou s větším počtem lidí. Můžete zažít soukromí, nebudete se s nikým dělit o bazén nebo společné prostory a hlavně si užijete klid daleko od všech hlučných turistů.

Jak si pronájem domu v Itálii zařídit

Nemusíte oslovovat žádnou cestovní kancelář, všechny domy k pronájmu v Itálii najdete na portálu https://cz.italicarentals.com/. Ten slouží k vyhledání a zarezervování rekreačního domu. Stačí zadat vhodnou oblast, počet hostů a termín vaší dovolené a následně se vám zobrazí všechny dostupné vily k pronájmu. Je skutečně z čeho vybírat, vily jsou luxusní a u každé máte podrobný popis a také fotografie, rázem se tedy o dané nemovitosti dozvíte vše potřebné. Vyhledávat lze i podle dalších kritérií nebo se můžete na nemovitosti podívat v kategoriích jako vily v Toskánsku, svatba v Itálii, dovolená se psem aj.

V pronajatém domě nemáte žádná omezení, sami se rozhodnete, kdy budete vstávat, kdy budete jíst a kdy se uložíte do postele. Řada domů je k dispozici i majitelům psů, kteří pro své miláčky nemusí shánět hlídání. Krásný zážitek je strávit líbánky v pronajaté vile, budete mít dům jen pro sebe a užijete si krásné romantické chvíle. Itálie je plná krásných míst a díky pronájmu nemovitostí je můžete poznat zcela novým způsobem, v pronajatém domě si budete připadat jako doma a celou dovolenou si užijete mnohem více, než kdybyste byli ubytovaní v hotelu.