Každý automobilista uvítá pro péči o automobil spolehlivé a šikovné pomocníky

Pokud patříte mezi majitele automobilu, jistě víte, že pravidelná a pečlivá péče o něj je pro jeho bezchybný provoz nezbytná.Některé šikovné pomocníky, a to nejen k péči o automobily, nabízí e-shop svarecky-obchod.cz. Naleznete zde nabídku profesionální svářečské techniky i vybavení potřebné do každé dílny, ať už se jedná o dílnu amatérskou nebo profesionální. Vybrat si můžete nářadí celé řady známých značek. Kompletní nabídku naleznete na e-shopu.

Nabíječky

Nabíječky autobaterií využíváme především v období zimy. To se velmi často stane, že baterie u vozu je vybitá a to nejen proto, že někteří motoristé vozidlo během zimy nevyužívají tak často, ale také i v případě, že je vozidlo používáno pouze pro jízdy na kratší vzdálenosti. Pokud si chcete pořídit nabíječku pro baterii vašeho automobilu, je potřeba si nejprve zjistit, jaké nabíjecí napětí využívá. Tento údaj je uvedený na štítku baterie. E-shop svarecky-obchod.cz má ve své nabídce baterie 6V určené pro motocykly, 12V využijete pro automobily a některé druhy motocyklů a pro specializované modely autobaterií jsou pak určené 24V.

Kompresory

Kompresory jsou ideálním pomocníkem v případě, že potřebujete nahustit pneumatiky a to jak u vozidel, tak i motocyklů. Lze je však využít i pro nafouknutá sportovního vybavení. K tomu slouží adaptér. V nabídce e-shopu je nabídka kompresorů dosti široká. Než si nějaký model vyberete je potřeba si rozmyslet, jak často jej budete využívat. Základní rozdělení je na pístové a šroubové. Pístové kompresory jsou vhodnou volbou v případě, že nepotřebujete trvalou dodávku stlačeného vzduchu. Díky přídavným kolečkům je s nimi snazší manipulace. Pokud potřebujete trvale dodávat stlačený vzduch, sáhněte do nabídky kompresorů šroubových.