Zajistěte si dostatek nápojových kelímků za skvělé ceny

Nápojové kelímky jsou zbožím, bez kterého se neobejde mnoho lidí. Pokud pořádáte masové akce, jsou kelímky nezbytností, aby se mohli hosté občerstvovat. Důležité jsou i pro firmy, aby měli občerstvení na firemní akce pro své zaměstnance. Pokud prodáváte ve stáncích, také potřebujete nápojové kelímky, jen těžko si lze představit používání skleniček nebo hrnků, jsou drahé a neopatrní zákazníci by je mohli rozbít. Nejlepší možností pro nákup nápojových kelímků je velkododavatel Jarico, který na svém webu Jarico.cz nabízí širokou škálu různých kelímků za skvělé ceny. Níže si představíme, jaké kelímky u něj můžete pořídit.

Plastové kelímky

Jde o nejpopulárnější volbu a to hlavně kvůli nízké pořizovací ceně a univerzálnímu použití. Plastové kelímky pořídíte v mnoha provedeních podle objemu, na horké i běžné nápoje. Nabízí se hnědo-bílé kelímky a kávu, bílé plastové kelímky, průhledné kelímky i šálky. Pokud nevíte, jaký druh kelímků vybrat, s plastovými nikdy neuděláte chybu.

PET a KRYSTAL

Tyto kelímky jsou vhodné na akce, kde chcete hostům dopřát kvalitnější a pevnější kelímky. Tyto kelímky se lépe drží a lépe se z nich i pije. Jeden kelímek může host použít opakovaně a také po vzhledové stránce jsou kelímky atraktivnější.

Papírové kelímky

Papírové kelímky jsou populární a univerzální volbou. Skvěle se do nich servírují studené i teplé nápoje, jsou v mnoha provedeních a jde o ekologickou variantu. Oceníte také papírový podnos na kelímky, se kterým se snadno přenášejí.

Kelímky termo EPS

Neexistuje lepší volba pro horké nápoje a polévky než EPS kelímky. Nápoje zde vydrží dlouho horké a při jejich držení se jen tak nespálíte.

Ke kelímkům se hodí i doplňkový sortiment jako jsou víčka, se kterými se nápoj jen tak nerozlije a zachová si déle svou teplotu. Jarico nabízí i celou řadu dalšího sortimentu, který při pořádání různých akcí jistě oceníte.