Spolehlivá firma na zakázkovou výrobu termočlánků

Když se vyrábí produkty nebo materiály, je zapotřebí dbát na přesný postup, který často zahrnuje i specifické teploty. Jelikož se při výrobě pohybují teploty často v rozmezí, ve kterém neoperují běžné teploměry, je potřeba sáhnout po průmyslových termočláncích. Termočlánky jsou velmi žádané v mnoha průmyslových odvětvích a pokud je nějaká firma potřebuje, měla by se obrátit na specialistu v tomto oboru, kterým je česká společnost MAVIS Nový Bor s.r.o.

Jaký sortiment se vám nabízí?

Jestliže potřebujete termočlánek, navštivte webové stránky společnosti Mavis.cz. Naleznete zde přehledně rozdělený sortiment, ze kterého si můžete vybírat. Jednotlivé produkty jsou detailně popsané, takže bude váš výběr opravdu jednoduchý. Společnost zajišťuje i zakázkovou výrobu, takže ji můžete kontaktovat a zajistit si termočlánky i jiné produkty přesně podle vašich specifikací. Samotný termočlánek je kontaktním snímačem, která je třeba do daného média vložit. Jelikož je společnost expertem na tento sortiment, ráda vám poskytne potřebné poradenství a využije své zkušenosti k tomu, aby vám navrhla a realizovala nejvhodnější řešení pro vaší aplikaci.

Společnost se snaží svým klientům ušetřit i peníze, jsou totiž situace, kdy není nezbytně nutné teplotní snímač celý měnit, ale mnohdy ho stačí opravit.

Společnost tedy může vyměnit nebo opravit jen poškozenou část, takže vaše výdaje budou mnohem menší než kdybyste kupovali nový snímač. Pracovníci vám opraví jak vlastní výrobky, tak i výrobky od ostatních výrobců, pokud je to technicky možné. Samotná společnost je v oboru již velmi dlouho, založena byla v roce 1993 a postupně se stala špičkou ve svém oboru. Její termoelektrické a odporové snímače jsou vyráběny tak, aby dokázaly měřit teplotu v rozmezí od -200 do 1900°C. Stačí však uvést vaše specifické potřeba a společnost se jim přizpůsobí. Součástí společnosti je akreditovaná kalibrační laboratoř, která podléhá normě ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Díky ní dokáže zajistit kvalitní kalibraci kontaktních snímačů teploty. Přímo na webu si můžete vybírat produkty, které zahrnují nejen termoelektrické a odporové snímače teploty, ale i kompenzační vedení, průtokoměry, regulátory a zobrazovače, příslušenství snímačů teploty, kabely, vodiče a další.