Solná lampa je více než jen dekorace

Líbí se vám solné lampy? Jde o mimořádně krásnou přírodní dekoraci z himalájské soli. Kus surového minerálu se opracuje tak, aby se stal půvabnou ozdobou v domácnosti nebo třeba v kanceláři. O himalájské soli je často řeč v souvislosti se zdravím. Mnoho lidí jí používá namísto běžné soli, protože obsahuje širokou škálu zdraví prospěšných minerálů. Její moc ovšem není jen z hlediska konzumace.

Výhody himalájské soli

Himalájská sůl se používá při budování solných jeskyní, kam se chodí léčit lidé s dýchacími obtížemi. Velké množství tohoto minerálu dokáže simulovat podmínky na horách nebo u moře. Jak to himalájská sůl dokáže? V přírodě, na horách i u vody je čistý vzduch, který je záporně nabitý. V lidském prostředí je však mnoho negativních vlivů, od znečištění až po elektromagnetické pole z elektroniky a spotřebičů. Vzduch tak ztratí svůj záporný náboj a promění se na kladný. Takový vzduch je nezdravý, způsobuje únavu, bolesti hlavy a hůře se dýchá.

Himalájská sůl dokáže takový vzduch opět ionizovat tak, aby získal svůj záporný náboj a byl zdravý. Mnoho lidí si tak pořizuje mnoho doplňků z himalájské soli, aby se jim v domácnosti staraly o lepší klima.

Nejpopulárnější jsou zmíněné solné lampy a také solné svícny. Když se rozsvítí, tak vypadají úchvatně a hodí se do každé místnosti, od kuchyně až po obývák, nebo třeba i koupelnu, kde vám mohou dělat příjemnou atmosféru, až budete relaxovat ve vaně. Jde také o skvělý dárek pro vaše blízké. Pokud chcete vidět širokou nabídku produktů z himalájské soli, navštivte internetový obchod Magieprirody.cz, kde naleznete třeba také yoni vajíčko a mnoho dalších zajímavých produktů.