Rychlé sjednání online, přesně o tom jsou dnešní pojistky

Nemusíte kvůli nim na kamennou pobočku a vlastně budou sjednané ještě dřív, než byste dorazili na případnou schůzku s makléřem a probrali veškeré podmínky. Současně není důvod někam spěchat, protože z pohodlí domova a u počítače si jistě smlouvu přečtete hodně pečlivě, budete vědět, co se přesně chystá. Dostanete jen nezávazný návrh dohody a je pouze na vás, zda jej schválíte nebo se budete ještě rozmýšlet.

Pojistné se vypočítá jednoduše, stačí uvést výměru bytu nebo domu, tedy počet metrů čtverečních zastavěné plochy. Nic složitého, žádné nepřehledné příplatky zde také nečekejte!

Bez čekání nebo nutnosti osobního jednání

Mít odpovídajícím způsobem pojištěnou domácnost, to je cílem všech zodpovědných lidí, že? Přitom nemusí jít o dlouhé jednání, obejdete se i bez návštěvy poboček, internet je v tomto směru velkým spojencem. Předběžnou kalkulaci dostanete prakticky obratem poté, co zadáte základní údaje o vašem bydlení a představíte se v krátkém kontaktním formuláři.

Komplexní smlouva, která ochrání celý byt, může přijít ke slovu třeba i v případě, že si doma nedopatřením zabouchnete klíče. Kdo potom uhradí výdaje za řemeslníka, který vám otevře dveře? Stejně tak je tu možnost úderu blesku, rozbití okna, vytopení sousedů a tak podobně, určitě bychom našli ještě řadu dalších nepříjemností.

Odpovědnost za škodu aneb pojistka proti blbosti

Nabízí se kromě jiného ještě pojištění odpovědnosti za škodu. Tomu se také někdy – tak trochu slangově – říká pojistka proti blbosti, ale tento termín rozhodně není daleko od pravdy, samozřejmě při vší úctě. Každému se někdy stane, že rozbije něco v obchodě, na cestách nebo způsobí komplikace v práci. Právě od toho je ale podobná pojistka, aby takové ožehavé situace řešila.