Pojištění pro zaměstnance je dnes hodně diskutované téma

Na pracovištích občas dochází k různým problémům, ať už to jsou spory podřízených a vedoucích zaměstnanců nebo nehody, při kterých vznikají i hmotné škody. Jak je řešit? Odpověď je vlastně jednoduchá, s odpovídající pojistkou jde všechno snadněji.

Vlastně přitom ani nezáleží na konkrétním oboru, protože riziko je spojené snad s každým zaměstnáním, nejen tehdy, když trávíte například hodně času za volantem. Pojistná smlouva vás může ochránit i na služebních cestách, její platnost totiž bude bez územních omezení. Jinak řečeno, platit bude v ČR, v Evropě, ale i kdekoliv jinde na světě. A to zcela bez příplatků!

Speciální varianta pro řidiče z povolání

Tarif Řidič PLUS je určen pro ty, kteří využívají služebního vozu i k mimopracovním záležitostem, tarif Standard je dobrým univerzálem, jenž splní základní nároky prakticky všech zaměstnanců v běžných provozech. Výhodou je i například to, že se nebude přezkoumávat konkrétní obor pracovní činnosti pojištěnce.

Pojištění profesní odpovědnosti má maximální pojistnou částku stanovenou na hranici 500 tisíc korun. Samozřejmě platí, že toto pojištění má výluky, pojišťovna nemůže vzít v potaz škodu, u které se prokáže, že byla způsobena úmyslně nebo například v podnapilém stavu.

Hromadná smlouva pro celý pracovní kolektiv

Můžete se dohodnout nejen jako jednotlivec, smlouva může platit i pro všechny vaše kolegy v daném zaměstnání. Méně papírování a méně starostí, přesně to je cílem podobných věcí. ERGO je také pojišťovnou, jejíž nabídka je velmi pestrá. Zahrnuje nejen pojistku týkající se odpovědnosti ve vašem zaměstnání, sjednat je totiž možné i klasiku – cestovní, úrazové, životní, ale i majetkové pojištění. Nebo si vybrat celý balíček a sjednotit jej pod jednu dokumentaci?