Jak na založení společnosti s ručením omezeným?

Rozhodnete-li se pro samostatné podnikání s vlastní společností, máte na vybranou dva způsoby, jak společnost s ručením omezeným založit. Buď budete podstupovat zdlouhavé martyrium běhání po úřadech, zbytečně ztrácet čas a nervy, nebo založení s.r.o. přenecháte profesionálům. Druhý případ je mnohem pohodlnější a navíc si můžete vybrat, zda chcete začít podnikat co nejdříve, nebo mít založení zdarma. Tuto službu poskytuje společnost na webu Profi-kancelar.cz, kterou stačí kontaktovat zdarma na telefonní lince 800 880 110 a během pár dnů se stanete majitelelem zbrusu nové společnosti. Pokud se rozhodne pro pražské sídlo, získáte navíc bonus v podobě 15% slevy.

Společnost na klíč nebo ready-made?

Zavoláte-li na výše uvedené telefonní číslo, dostane se vám osobní konzultace a vysvětlení, jaké jsou výhody obou variant. V případě ready-made firmy se jedná o již existující společnost, která byla založena právě za účelem jejího prodeje, to znamená, že založení již proběhlo, ale firma zatím nevykonává svou činnost. Váháte-li, zda je výhodnější založení s.r.o. „na klíč nebo zakoupení již existující ready-made společnosti, je rozhodující časové hledisko. Pokud na založení s.r.o. nespěcháte, pak je výhodnější založení společnosti na klíč. Již založená ready-made společnost je zase výhodná v případě, že nemáte pohromadě celý základní kapitál.

Výhody založení firmy specialisty

Hlavní předností jsou zkušenosti a znalosti předpisů. Ani podrobným studiem zákonů nezjistíte přesné požadavky úřadů, které vám musí jednotlivé kroky při zakládání společnosti posvětit. Navíc se tyto požadavky průběžně mění. V posledních letech přinesla legislativa do zakládání s.r.o. některé zásadní změny. Od nových ustanovení občanského zákoníku, který vstoupil v platnost v lednu 2014, až po evidenci tržeb v EET nebo GDPR nařízení v loňském roce.

Co vám odborníci zaručí?

Profi-kancelář vás především spolehlivě provede všemi úskalími předpisů a vy se můžete v klidu věnovat podnikání ve své nové firmě. Celý proces založení společnosti až po zápis do Veřejného rejstříku (postaru Obchodní rejstřík) proběhne plynule a v souladu s aktuálními předpisy. Navíc získáte záruku, že pokud by vaše nově založená firma nebyla obratem zapsána, budete mít založení firmy zdarma.