Peníze ihned za hodinky do zástavy

Každý z nás se někdy může dostat do situace, kdy bude potřebovat peníze v hotovosti v co nejkratším čase. Ne každá banka vám však vyhoví, Co tedy dělat? Můžete si vzít nějakou z nebankovních půjček, jichž je na trhu poměrně široká nabídka, nebo můžete využít možnost zástavy.

Že se vám nechce dávat do zástavy váš dům či byt? Ale to ani nemusíte. Pokud jste majitelem luxusních náramkových hodinek některé ze známých značek, můžete dát do zástavy luxusní použité hodinky.

Na koho se obrátit?

Pokud se rozhodnete využít této možnosti, obraťte se na společnost Zástava hodinek. Je to moderní firma, která zajišťuje zástavu i online a to po celém našem území. Centrálu naleznete v Praze, nedaleko Hlavního nádraží.

Společnost zajišťuje výkup luxusních hodinek či jejich zástavu. S touto činností má dlouholeté zkušenosti, je solventní, diskrétní a své služby zajišťuje rychle. Věnovat se vám budou odborně vyškolení zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Platba probíhá bezprostředně po sjednání podmínek a to v hotovosti.

  • Jaké jsou podmínky zástavy?

Zástava bývá zpravidla sjednávána na dobu jednoho kalendářního měsíce, ale není problém jejího prodloužení o další měsíc. Doba zástavy závisí pouze na potřebách majitele luxusních hodinek. Smlouvu je také možno ukončit předčasně a to bez žádných dalších poplatků či úroků. Do zástavy lze poskytnout pouze hodinky originální, nikoli napodobeniny. Výši zástavní sumy může zvednout i originální balení, pokladní paragon, kupní smlouva či certifikát, který se k některým typům luxusních hodinek vystavuje.

Luxusní značkové hodiny lze také nabídnout k výkupu.

Pokud nemáte čas navštívit pobočku, postačí společnost kontaktovat telefonicky či e-mailem. Ideální je, pokud můžete zaslat fotografie vašich luxusních hodinek. Zaměstnanci připraví předběžné nacenění a sjednají si s vámi nezávaznou schůzku, která bude vyhovovat vašim časovým možnostem.