Víte, jak originálně ozdobit slavnostní tabuli?

Plánujete rodinnou zahradní párty? Chystáte narozeninovou oslavu pro rodiče nebo naopak pro svou ratolest? Zařizování oslavy stojí nejen peníze, ale také dost úsilí a času, ovšem spokojené výrazy hostů a zejména oslavenců za tu námahu většinou stojí. Stylů v jakém oslavu uspořádáte existuje obrovské množství, ovšem jednou z nejdůležitějších částí oslav je, jaké chuťovky k posezení připravíte a jak ukojíte rozmlsané jazyky. Jídlo musí nejen skvěle chutnat a během letní oslavy návštěvníky osvěžit, ale také úžasně vypadat.

Ovoce se nikdy neomrzí

Letní oslavy přímo lákají k nabízení chlazeného čerstvého osvěžujícího ovoce a teď si ho představte ještě máčené v lahodné belgické čokoládě. Pamlsek, který ladí oku i jazyku. Nebo ještě lépe – představte si slavnostní tabuli, kde společně s krásnými květinovými pugéty, zdobí stoly květiny z ovoce nebo čokolády, které jsou plné barev a fantazie. Myslíte, že je to nemožné? Mrkněte na webové stránky frutiko.cz, kde umí tuto fantazii proměnit ve skutečnost. Nejen, že na váš slavnostní stůl připraví originální kytice ze živých květů, z ovoce a čokolády, ale také pečou dorty, které jinde neuvidíte a neochutnáte, tvoří ovocné bonboniéry nebo vytváří roztomilé cupcakes. Zkrátka vše, co by nemělo na žádné pořádné hostině chybět.

Ideální květina pro dědečka?

Chcete obdarovat dědečka, který není zrovna na sladké? Vůbec nevadí, společnost Frutiko se zabývá také výrobou slaných kytic ze sýrů a klobás. Aby to babičce nebylo líto, jistě ji potěší box plný čerstvých květin. Dárky pro seniory potěší nejen je, ale jistě každého z vašich nejbližších, které potěšíte milou pozorností.

Nechte si vše dovézt

Pokud toužíte po produktech společnosti Frutiko, ale máte to k nim daleko, nezoufejte. Firma své výrobky i květiny rozváží do všech koutů republiky a to i o svátcích a víkendech. Nic vám tak nebrání uspořádat hostinu na kterou budou všichni dlouho vzpomínat.