Nástrojárna Tespon – co přináší svým zákazníkům?

Nástrojárnu Tespon najdete v Kolíně a její služby využívá široká škála jednotlivých firem a podnikatelů. Snaží se svým klientům poskytovat maximální a komfortní servis, vyhovuje jejich požadavkům, přináší přístroje, formy a další věci ve vysoké kvalitě. Během let získala spoustu cenné praxe, kterou umí dále využívat ve svůj prospěch. Najdete zde například lisovnu plastů nástroje na tvarování plechu. Kromě jiného zde probíhá například také výroba forem. Také se zde provádí vstřikování plastů, osoustružení, CNC obrábění, CNC frézování a podobně. Co všechno umí lisovna? Co můžete očekávat od forem pro vstřikování plastů a co dál nástrojárna nabízí?

Lisování plastů a co to obnáší

Nástrojárna Tespon poskytuje plný servis všem svým zákazníkům. Například disponuje tampónovým potiskem, drobnými montážemi, sériové lisování dílů podle toho, co si přejí zákazníci. Také dále disponuje lisováním plastových dílů, které jsou z forem, které jsou vyrobeny ve firmě nebo také z forem, které dodává zákazník. Dále zde provádí vstřikování dílů za použití dvoukomponentních technologií. Všechny specializace jsou nabízeny se vstřikováním dílů a také s konstrukčním zpracováním vstřikovacích forem. Najdete zde například formy na lisování plastů a mnoho dalšího. Kromě toho nabízejí také technickou pomoc při realizaci projektu a konzultaci s odborníky, nevíte-li si rady s čímkoliv, co se procesů týče.

Výrobky napříč průmysly

Jednotlivé výrobky firmy Nástrojárna Tespon jsou využívány v elektrotechnickém či automobilovém průmyslu. Zhotovují kvalitní a technicky náročné vstřikovací formy s klínovým rozjížděním nebo šroubovým vytáčením tvárníkům nebo třeba jednoduché formy, vložky do univerzálních rámů a podobně. Opět zde fungují odborníci na danou problematiku, kteří jsou ochotni poradit a pomoci v případě potřeby.