Naftová topidla jsou účinným zdrojem tepla

Hledáte rychlé a účinné řešení pro vytápění velkých hal, hrubých staveb, skladů a jiných prostorů? Potřebujete velmi výkonné a přitom jednoduché řešení? Skvěle vám v tomto ohledu pomohou naftová topidla, či také teplomety. Mají velmi vysokou výhřevnost, a snadno se s nimi manipuluje.

Vždy pořizujte pouze naftová topidla od kvalitních výrobců, jako je Master, jen ty vám mohou zaručit vysokou kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost. Tyto produkty se nakupují i specializovaných dodavatelů, v tuzemsku jde o eshop Profesionalni-topidla.cz, který nabízí ty nejlepší značkové produkty, které si můžete vybírat v mnoha provedeních podle výkonu i typu. Naftová topidla se vybírají především podle toho, jestli jde o topidla s přímým nebo nepřímým spalováním, níže si popíšeme, jaký je mezi nimi rozdíl.

Přímé a nepřímé spalování

Naftová topidla s přímým spalováním najdou skvělé uplatnění v místech, kde je zajištěné velmi dobré větrání. To je nezbytné, protože tento druh topidla spaluje kyslík a produkuje spaliny. Pokud by se nevětraly, tak by se v prostorech začaly hromadit a mohly by představovat nebezpečí.

Naftová topidla s nepřímým spalováním se mohou používat i v méně větraných prostorech, kde se trvale zdržují lidé i zvířata. Tato topidla jsou vybavena komínkem pro odvod spalin, ale lze je použít i mimo objekt a to tak, že bude do objektu vnikat horký vzduch skrze speciální trubici.

Eshop nabízí i další řešení a to i pro objekty, kde použití naftových topidel nepřichází v úvahu, můžete si pořídit například topidla na propan-butan. Velmi oblíbená jsou také elektrická topidla, která mají tu výhodu, že jsou tichá, neprodukují žádné spaliny a nespotřebovávají při svém provozu kyslík. Pokud si nejste výběrem topidla jistí, neváhejte eshop kontaktovat a s vhodným výběrem vám adekvátně poradí.

Zdroj: www.digitalpylon.com