Mějte přehled o všem, co se děje

Patříte mezi jedince, kteří „hltají“ informace o všem možném z mnoha různých webů? Denně překlikáváte sem a tam a občas vám zabere mnoho času najít článek či podcast, který vás opravdu zajímá? Je známé, že mít všeobecné znalosti a všeobecný přehled o tom, co se děje u nás i ve světě, by měl mít každý. Ať už se účastníte debaty na vesnici v hospodě nebo v práci na poradě, vždy se hodí vědět o čem je řeč. Politika, sport, ekonomika, ale také nové trendy v módě či tipy na výlety patří mezi nejčastější témata a tím pádem mezi nejvíce vyhledávané weby na internetu.

Buďte v obraze

Někdo čte zprávy a novinky denně, někdo týdně a někdo vůbec. Právě takovým lidem se nejčastěji stává, že v rozhovorech zamrznou a někteří je dokonce považují za hloupé (což není vždy pravdou).

Web cerstvezpravy.cz je určen pro ty, kteří nebrouzdají po svých oblíbených webech, ale chtějí si přečíst z jedné oblasti více článků, postřehů nebo podcastů. Čerstvé zprávy jsou rozcestníkem, kde je mnoho známých a seriózních webů rozděleno do různých kategorií. Teprve po rozkliknutí vybrané kategorie se vám zobrazí všechny internetové stránky, které s tématem nějak souvisí a je z čeho vybírat – zpravodajství, celebrity a bulvár, sportovní, ekonomické, technologie životní styl, pro ženy, pro seniory, auto&moto, bydlení a zahrada, kulturní, vědecké, naučné a záhady, magazíny a blogy.

Čerstvé zprávy se pravidelně aktualizují, proto vám již žádná novinka neuteče. Na webu si můžete vytvořit vlastní nastavení zpráv, které vás nejvíce zajímají. Kromě zmíněných kategorií je součástí webu ještě jedna s názvem „moje“, která je prázdná a čeká na vyplnění vašimi oblíbenými internetovými stránkami nebo tématy. Výběr je jen zcela na vás.

Pouze solidní weby

Na webu Čerstvé zprávy hledejte pouze solidní a ověřené weby. Dezinformačním a nespolehlivým stránkám se Čerstvé zprávy vyhýbají.