Být viděn za šera – reflexní vesty, které zajistí bezpečí

Nastává doba, když je okolo čtvrté odpolední už šero a blíží se tma. Ráno, když vstáváte do práce, většinou je to za absolutní tmy nebo za šera. Podobně jako vy jsou na tom i děti. Jdou do školy po špatně osvětlené silnici nebo chodníku? Navíc, když je venku šero, není to nic příjemného. Řidiči aut se musí mnohem víc soustředit. Jako rodiče chcete pro bezpečí svých dětí udělat opravdové maximum. K tomu se skvěle hodí tyto vesty s reflexními prvky.

Snížená viditelnost je problém

Snížená viditelnost je problém zejména v podzimních a zimních měsících. Snažíte se své děti nabádat, že je důležité přecházet jen po přechodu, když musejí jít kousek po cestě, mají se držet u kraje, na silnici se nezastavovat. Ač toto dětem vštěpujete snad při každé příležitosti, nemáte stoprocentní jistotu, že to vždy dodrží. Bohužel se může stát, že řidiči aut přehlédnou jedince, kteří řádně přecházejí přes přechod.

Tomu chcete jasně učinit přítrž. A můžete! S pomoci reflexní vesty je to hračka. Už se nestane, že vaše dítě nebo děti nebudou na silnici, za šera viděny. Reflexni vesta je k dispozici v mnoha velikostech, takže jí můžete vybírat přímo pro vaše dítě, podle jeho aktuální velikosti. Nemusí však jít o „nudné vesty“, které jsou bez nápadu. Vesty s reflexními prvky můžete pro své děti pořídit s roztomilým potiskem nebo naopak bez něj.

V rámci výběru můžete pořídit vesty se zapínáním vepředu, navlékání přes hlavu nebo se zapínáním na boku. Reflexni vesta je tedy skvělý pomocník. V nabídce najdete vesty pro děti, ale například také pro dospělé. Jednotlivé vesty s reflexními prvky mohou také pořizovat mateřské školky, které myslí na bezpečí dětí nebo také základní školy. Vyberte si z široké nabídky tu správnou vestu a zajistěte svým dětem dostatek bezpečí při cestě do školy.