Těhotná na jaře? Užijte si trendy kousků a pohodlí

Jste v očekávání a čeká vás ještě celé jaro s rostoucím bříškem? Užijte si jarní období v pohodlí a vsaďte na pohodlné těhotenské oblečení, které je navíc trendy. Pokud si říkáte, kde takové oblečení sehnat, poradíme vám.

Pohodlí na prvním místě

V období těhotenství je pro budoucí maminku nejdůležitější pohodlí. Právě o to se postará těhotenské oblečení, které je navrženo tak, aby se přizpůsobovalo rostoucímu bříšku. Tzv. regulační systémy totiž upravují oblečení tak, jak zrovna potřebujete. Mohou mít podobu zipů, šňůrek, knoflíků či pružné gumy a díky nim můžete těhotenské oblečení nosit po celou dobu těhotenství, ale i po něm. Vsaďte proto během těhotenství na kvalitní těhotenskou módu, než na oblečení, které vám nepadne a nebudete se v něm cítit komfortně.

Buďte trendy

Pokud máte pocit, že pohodlná těhotenská móda představuje jen tepláky a volná trička, není to pravda. I během těhotenství totiž můžete být šik a trendy a to právě díky dobře padnoucí těhotenské módě. Nebojte se během těhotenství vsadit na modernější kousky. Díky regulačním systémům je můžete nosit i po donošení miminka či je předat dalším maminkám. I během těhotenství se totiž můžete cítit skvěle.

Jarní kousky

Pokud jste právě nyní v očekávání na příchod nového potomka, měli byste popřemýšlet o pořízení jarních kousků. Buďte i na jaře in. Hodit se vám bude jistě kvalitní těhotenská bunda, která ochrání vás i miminko před nastydnutím. Těhotenské bundy jsou opatřeny speciálním střihem a zipem, díky kterému vás nebudou nijak omezovat v pohybu a dodají prostor rostoucímu bříšku. Podobně i těhotenské kalhoty jsou opatřeny regulačními systémy, díky čemuž vám dobře padnou a nebudou vás zbytečně škrtit. Nezapomeňte ani na delší šatovky, šaty a trička s květinovými vzory. Právě ty budou přes jaro velmi in a z vás vykouzlí kouzelnou budoucí maminku.