Kvalitní plechové střechy COMAX®

Pokud jste někdy pochybovali o kvalitě plechové střešní krytiny, změníte určitě názor, až se seznámíte s přednostmi střech Comax®. Plechová střecha Comax® je vhodná jak při stavbě nového nového domu, tak při rekonstrukci staršího objektu.

Kdo je výrobcem?

Jedná se o výrobce STŘECHY COMAX®, který má své výrobní a skladové prostory na okraji středočeského města Velvary. Vzhledem k rostoucímu zájmu zákazníků rozšířil své impérium do jihočeského Jindřichova Hradce a v rámci expanze do zahraničí také do anglického přímořského města Bristol.

Hlavní přednosti střech COMAX®

Především je třeba vyzdvihnout pevnost, odolnost a lehkost plechových šablon. Lehké šablony se snadno, rychle a jednoduše pokládají. Nízká hmotnost je navíc důležitá pro odlehčení celé střešní konstrukce. Majitel domu ocení vysokou odolnost této plechové střešní krytiny vůči všem povětrnostním vlivům. Důvodem odolnosti je také kvalitní hliníkové i ocelové pozinkované jádro lakované ve Velvarech. Střechy Comax® mají univerzální využití, jelikož je lze instalovat na šikmé střechy v jakémkoliv prostředí. Jejich přednosti se uplatňují zejména v náročných podmínkách horských oblastí nebo na domech v blízkosti chemických provozů. Anglický Bristol nebyl vybrán náhodou, jelikož střechy Comax® jsou ideální pro agresivní přímořské lokality.

Povrchová úprava

Důležitým předpokladem kvality, pevnosti, odolnosti a dalších vlastností, kterými se plechové střechy Comax® odlišují od jiných srovnatelných výrobků, je kvalitní povrchová úprava. Té dosahuje výrobce STŘECHY COMAX® díky úzké spolupráci s mateřskou společností Metal Trade Comax a.s. Tato společnost aplikuje na povrch plechových šablon lakování s povrchovou texturou, která eliminuje sluneční odlesky plechové střešní krytiny. Moderní technologie při úpravě hliníkových plechů se využívá také v kombinaci s embosováním povrchu plechu „Stucco“. Embosování je technika, při níž se dociluje vytvoření reliéfu.

Doplňky střech Comax®

K dokonalému celkovému dojmu z nové střechy přispějí nezbytné doplňky, jako jsou okapy, lávky a jiné bezpečnostní prvky. Tyto i jiné doplňky si můžete objednat spolu s plechovými šablonami.