Jak vybrat správnou fotopast?

Fotopasti se staly oblíbeným pomocníkem při ochraně majetku. Vlastníte část lesa nebo louky a tušíte, že se vám tam po nocích potulují nezvaní hosté? Bydlíte na samotě, jezdíte často pryč a chcete vědět, zda se během vaší nepřítomnosti neděje v domě něco nekalého nebo protizákonného? Fotopast je skvělým řešením pro všechny, kteří mají rádi přehled o svém majetku.

Fotopasti na zloděje

Fotopasti určené pro snímání případných zlodějů musí být úplně nenápadné a nesmí bliknout žádný záblesk ani při samotném snímání. Prioritou takové fotopasti je její naprostá nenápadnost. Fotopasti určené na ochranu majetku zloděj nezpozoruje ani při přímém pohledu na ni. Ani ve chvíli, kdy bude zloděj hledět přímo na ni a ta ho bude snímat. Fotografie může velice pomoci k jeho rychlému dopadení a následnému usvědčení. Pokud si pořídíte fotopast GSM, můžete fotografii na svém emailu nebo telefonu během pár minut.

Fotopasti pro myslivce

K focení zvěře nevadí, když fotopast nepatrně svítí. U fotopastí k focení zvěře je důležité provedení přísvitu a to 840nm, která je sice vidět, ale zajistí vám jasné a ostré fotografie zvířat i v šeru nebo úplné tmě nebo můžete využít fotopast, která má úplně neviditelný přísvit 940nm. Můžete tak získat unikátní fotografie.

Typy fotopastí

Záleží na vás, jak vysokou částku chcete do fotopastí investovat. Fotopasti GSM jsou opatřeny SIM kartou, díky které vám mohou být pořízené fotografie zasílané beěhm dvou minut na váš email nebo telefon. Fotopasti bez GSM mají velký displej a paměťovou kartu. Na displeji si můžete fotografie ihned prohlédnout nebo pomocí karty stáhnout do vašeho počítače či telefonu.

Z obou typů fotopastí se dočkáte kvalitních fotografií, které vám mohou velice usnadnit pátrání po nezvaných hostech na vašem pozemku nebo ve vašem domově.