Chystáte se k pořízení fotopasti?

Jste vlastníkem velkého pozemku a máte obavy, že vám ho navštěvují nezvaní hosté? Máte obavy, že ve vašem lese se děje něco nekalého? Fotopast je skvělým řešením, jak zjistit, co vše se na vašem pozemku odehrává a navíc získáte důkaz, v podobě fotografie, kterou fotopasti umí pořídit a které můžete také pořídit jako důkaz. Nevíte, jak správnou fotopast vybrat? Fotopasti Bunaty patří mezi špičku a mezi jejich zákazníky patří například Lesy ČR nebo Policie ČR.

Jak fotopasti fungují?

Fotopast Bunaty používá noční snímání o vlnové délce 940 nm. Fotopasti jsou zcela nehlučné i při samotném focení a natolik nenápadné, že při běžné procházce si jich nikdo nevšimne, pokud o nich neví. Proto můžete využít fotopasti nejen k ochraně svého majetku, k získání důkazů, ale jejich využití ocení zejména myslivci a ochránci přírody. Hlavním aspektem při pořizování fotopasti je součást nebo absence GSM.

Fotopasti s GSM

Pokud si pořídíte fotopast s GSM můžete se na pořízenou fotografii podívat téměř okamžitě kdekoliv na světě. Součastí fotopastí s GSM je simkarta, kterou dostanete současně s jejím nákupem a přes kterou přenos fotografie probíhá. Během 1 – 3 minut obdržíte pořízenou fotografii ve svém emailu, který zadáte při spuštění fotopasti. Náklady při odeslání fotografie jsou minimální a vy můžete okamžitě reagovat na vzniklou situaci a třeba tak zabránit poškození svého nebo cizího majetku.

Fotopasti bez GSM

Součástí fotopastí, které nemají GSM a nemohou tak odesílat fotografie, je SD karta na kterou se všechy vzniklé fotografie ukládají. Později si je můžete přehrát na kvalitním velkém displeji nebo přehrát do svého počítače.

Oba typy fotopastí Bunaty mají velmi dlouhou výdrž baterie a kvalita pořízených fotografií a videí je nadstandardní, proto je také často k vyřešení případů využívá právě Policie ČR.