Zajistěte do své společnosti šroubový kompresor

Současný průmysl by bez kompresorů fungovat nemohl, jedná se o nezbytné stroje, které umožní vykonávat celou škálu činností. Jiné kompresory vybereme tehdy, když potřebujeme v dílně nafouknout kola nebo pohánět základní ruční nářadí. Jiné se zase využívají ve výrobních společnostech, kde je potřeba, aby zajistily činnost velkých strojů, lakoven aj. Existuje více druhů kompresorů a pokud hledáte ideální řešení pro společnost, kde je kompresor neustále potřeba, neexistuje lepší řešení než šroubový kompresor.

Proč vybrat šroubový kompresor?

Pro šroubové kompresory je typická vysoká kvalita, snadná obsluha a výkon. Zatímco menší pístové kompresory se přenáší, u šroubových kompresorů je to jiné. Jsou vhodné pro trvalé zatížení a očekává se u nich trvalé umístění na místě, kde budou vykonávat svou funkci. Šroubové kompresory jsou vhodné z hlediska dlouhé životnosti a oproti stejně výkonným pístovým kompresorů mají celkové prostory menší. Jedná se o investici, která se vyplatí, protože zajistí spolehlivý chod.

Pokud máte o šroubové kompresory zájem, ideální volbou je známá značka BOGE. Můžete je pořídit prostřednictvím společnosti COMPRESSED GAS CZ s.r.o. na Kompresory-filtry-servis.cz. K zakoupeným kompresorům dostanete 5 let záruku. Společnost je specialistou nejen na prodej šroubových kompresorů, ale zajistí vám také jejich servis. na svém webu nabízí také rozsáhlou nabídku náhradních dílů a příslušenství. Ze služeb se můžete spolehnout například a pronájem kompresorů, technické poradenství, výkup použitých kompresorů, měření spotřeby stlačeného vzduchu, měření vlhkosti stlačeného vzduchu, diagnostiku strojů a mnoho dalšího. Více informací i kontakt naleznete přímo na webových stránkách společnosti.