Nové sídlo firmy v Praze či v Brně? Žádný problém

Rádi byste, aby měla vaše společnost sídlo v Praze či Brně a tím získala na lepším jméně a prestiži? Díky službám, které nabízí https://www.sidlo.biz/, se nejedná o nic složitého.

Služby

Tato společnost vám jen za 99 Kč měsíčně nabízí možnost mít sídlo s.r.o. či OSVČ v Praze či v Brně, dále zřízení sídla společnosti, poštovní adresy, zajistí příjem pošty a zásilek, naskenuje vám došlou poštu a bude vám odesílat upozornění o došlé poště e-mailem. Dále se postará o posílání pošty, změny společenské smlouvy atd.

Jen pár minut

Získat sídlo s.r.o. či OSVČ zvládnete za chvíli, trvá to jen několik minut. Stačí, když vyplníte objednávku. Následně budete kontaktováni ihned, jakmile to bude možné, pro získání všech informací potřebných k uzavření smlouvy pro sídlo s.r.o. či OSVČ. Připraven vám bude souhlas s umístěním sídla a smlouva. Všechny dokumenty vám budou zaslány ke kontrole a následnému odsouhlasení na e-mailovou adresu. Souhlas získáte ihned při podpisu smlouvy, který může proběhnout v kanceláři společnosti či jej lze odeslat korespondenčně. Souhlas poté předložíte živnostenskému úřadu či obchodnímu rejstříku.

Mnohé výhody

Základní službu tedy činí poskytnutí sídla a kontaktní adresy, a to nejen v podobě adresy v obchodním rejstříku, ale získáte řadu doplňkových služeb, které vám usnadní administrativu spojenou s provozem firmy. Sídlo firmy v Praze či v Brně vám navíc zajistí dostatečnou prestiž, a to ve výběrových řízeních, ale i v prezentačních materiálech. Nemusíte se nikam stěhovat, tímto způsobem získáte kvalitní sídlo vaší firmy a získáte řadu výhod. Firma získává také na důvěryhodnosti, jelikož je její sídlo ve větším městě. Ušetřete si také starosti s obepisováním zákazníků a dodavatelů kvůli změně fakturační adresy v případě, že byste se museli stěhovat. Takto budete mít sídlo firmy stále na stejném místě.