Chcete si zařídit interiér netradičně?

Pokud nevíte jak na to, může vám pomoci zkušený bytový designer. Dokáže i v obyčejném běžném bytě vidět skryté možnosti, jak v tuctovém a nepříliš vábném prostoru vytvořit originální a nevšední atmosféru. Stačí k tomu jen pár neobvyklých prvků, malá změna dispozičního uspořádání, případně obměna nábytku či nová výmalba. Především však umění vidět to, co běžný člověk nedokáže.

Co je a co nabízí PW interiér

Jedná se o skupinu profesionálních designérů, kteří se v roce 2006 sdružili a založili pwinteriér.cz.

Každý z nich má jiné priority, ale všichni dohromady mají jeden společný zájem. Tím je snaha tvořit originální a netradiční interiéry i exteriéry. Každá nová zakázka je pro celý tým vždy výzvou a příležitostí k přesvědčování klienta, že i ve zdánlivě fádním a nezajímavém prostoru je možné vytvořit kouzelnou atmosféru. Nejlepší odměnou po realizaci zakázky je pro pwinteriér.cz jsou rozzářené oči majitele bytu či jiného prostoru.

V čem spočívá princip práce designérů

Hlavním předpokladem je talent, nevšední nápaditost a také zkušenost všech členů skupiny. Při prvním setkání s klientem musí designéři nejprve pochopit jeho představy. V jejich duchu nejprve vytvoří několik návrhů a poté se s klientem dohodnou na jednotné vizi. Výsledkem jsou zpravidla naprosto originální návrhy interiérů, ale i exteriérů.

Jaké zakázky PW interiér realizuje?

Zpravidla se jedná o navrhování interiérů v novostavbách. Ovšem v poslední době si designéři PW interiéru zaměřují také na rekonstrukce starších domů a bytů, nebo různých jiných objektů. Pro všechny členy skupiny je vždy nejdůležitější každá aktuální zakázka. Může jí být soukromý byt, rodinný dům, kancelářské, komerční či jiné prostory.

Používaný materiál

Základem úspěchu je kvalitní materiál, který si PW interiér objednává výhradně u renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců. Předpokladem pro co nejlepší dojem z interiéru je i výběr správného nábytku. Proto si PW interiér vyrábí na zakázku i svůj originální nábytek.